Programista/developer HTML/PHP

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska:
– przygotowywanie aplikacji webowej w oparciu o CMS WordPress
– przygotowanie szablonu dla systemu WordPress w oparciu o grafikę rastrową (psd)

Wymagania:

– doświadczenie w tworzeniu stron www w WordPress
– znajomość HTML5, CSS3, JavaScript/jQuery (podstawy), Ajax (podstawy), Mysql, Responsive Web Design
– biegłość w PHP w stopniu pozwalającym na swobodną modyfikację działania serwisów w oparciu o oprogramowanie WordPress
– znajomość Adobe Photoshop niezbędna do przygotowania grafiki do warstwy HTML, poziomy kompresji

Mile widziane:

– znajomość Affinity Photo
– znajomość zagadnień SEO

Kompetencje i cechy osobowe:

– sumienność, dokładność

Oferujemy:

– udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych,
– stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole,
– umowę o pracę;
– rozwój kompetencji w zakresie najnowszych technologii,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na praca@see-me.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

See-me
Przychodnie Centrum

Zgodnie z rozwojem naszych przychodni potrzebowaliśmy zbudować dla naszych pacjentów i kontrahentów
stronę z funkcjonalnością trójwymiarowości. Ustawiliśmy jako cel - funkcjonalność i prostotę, która ma być dopasowana do najnowszych trendów projektowania aplikacji www.

zobacz więcej
See-me
Credit Agricole

W związku z organizacją przez nasze oddziały firmowego eventu,
firma reklamowa see-me zaprojektowała i zapewniła nieszablonowe
i kreatywne materiały POS.

See-me
Art-Dent Stomatolog
Katarzyna Radkiewicz

Jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą. Na podstawie wielu doświadczeń serdecznie polecamy firmę see-me.pl jako slolidnego partnera. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze z korzyścią dla obu stron i będziemy ją kontynuować.

See-me
Michał Moryl
- Wedding photographer.

Nasza współpraca to modyfikacje i hosting dla stron i zasobów www. Z firmą see-me współpracuję od kilku lat i jestem usatysfakcjonowany wysokim poziomem oferowanych usług hostingowych i znajomości technik css.

Projektowanie stron wwww

Pozycjonowanie

Hosting i Domeny

E-marketing

Poligrafia