Rublon-Partner-Badge-96
W każdym momencie złośliwi hakerzy z całego świata próbują uzyskać dostęp do firmowych zasobów i wykraść poufne dane. Jeżeli Twoi pracownicy posiadają dostęp do zasobów firmy przez Internet, Twoja firma także znajduje się w grupie ryzyka. Wdrożenie polityki dot. haseł nie jest wystarczające. Hasła będą zbyt proste, zostaną wykradzione, zapisane w notatniku czy kartce albo użyte do prywatnych kont w portalach internetowych. Jeżeli nie panujesz nad hasłami swoich pracowników, to nie wiesz, kto tak na prawdę ma dostęp do zasobów Twojej firmy.
 
Odzyskaj kontrolę nad swoją firmą poprzez wdrożenie Rublon Account Security — najlepszego systemu dwuskładnikowego uwierzytelniania dla firm korzystających z Internetu.
 
 
Zobacz jak to działa.

Dlaczego?

 
 
 
See-me
Przychodnie Centrum

Zgodnie z rozwojem naszych przychodni potrzebowaliśmy zbudować dla naszych pacjentów i kontrahentów
stronę z funkcjonalnością trójwymiarowości. Ustawiliśmy jako cel - funkcjonalność i prostotę, która ma być dopasowana do najnowszych trendów projektowania aplikacji www.

zobacz więcej
See-me
Credit Agricole

W związku z organizacją przez nasze oddziały firmowego eventu,
firma reklamowa see-me zaprojektowała i zapewniła nieszablonowe
i kreatywne materiały POS.

zobacz więcej
See-me
Art-Dent Stomatolog
Katarzyna Radkiewicz

Jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą. Na podstawie wielu doświadczeń serdecznie polecamy firmę see-me.pl jako slolidnego partnera. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze z korzyścią dla obu stron i będziemy ją kontynuować.

zobacz więcej
See-me
Michał Moryl
- Wedding photographer.

Nasza współpraca to modyfikacje i hosting dla stron i zasobów www. Z firmą see-me współpracuję od kilku lat i jestem usatysfakcjonowany wysokim poziomem oferowanych usług hostingowych i znajomości technik css.

zobacz więcej

Projektowanie stron wwww

Pozycjonowanie

Hosting i Domeny

E-marketing

Poligrafia

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Strona została wygenerowana w 0.2999 sekund.