Domenowi naciągacze

Jesteś właścicielem firmy i posiadasz stronę internetową? Jeśli tak, to jesteś potencjalną ofiarą naciągaczy. Zastanawiasz się dlaczego? Otóż odpowiedź jest prosta… Dzwoni do Twojej firmy osoba i pyta czy jesteś właścicielem strony, której adres podaje. Oczywiście wszystko się zgadza, gdyż informacje zostały wcześniej przez tę osobę sprawdzone. Gdy potwierdzisz podane informacje, natychmiast usłyszysz, że konkurencja chce podkupić inne podobne domeny, a oni w trosce o Ciebie kontaktują się z Tobą i oferują Ci pierwszeństwo zakupu, ale musisz zdecydować się natychmiast, bo konkurencja czeka już na drugiej linii. Koszt zakupu jednej domeny wahają się od 100 do 300zł. Cena wydaje Ci się dość wysoka, jednak jako właściciel firmy musisz zadbać, aby konkurenci nie podebrali Ci klientów. Zastanawiasz się zapewne na czym właściwie polega oszustwo? Na kłamstwie i nieznajomości branży domen. Rejestracja domeny jest zautomatyzowana i nie jest monitorowana na bieżąco, a co za tym idzie, nie są wysyłane powiadomienia o tym, że ktoś chce zarejestrować daną domenę. Oszuści wyłudzają pieniądze, jednakże nawet nie rezerwują domeny, nie mówiąc już o jej zakupie. Niestety, po zawarciu umowy nawet telefonicznej, przedsiębiorcom nie przysługuje prawo do jej odstąpienia, a przysłane faktury przez konsultantów opiewają nawet na kilka tysięcy. Ten proceder jest znany policji już od kilku lat, jednak w ostatnim czasie ilość zgłoszeń znacznie się zwiększyła. Dlatego apelujemy do wszystkich rozwagę podczas rozmów telefonicznych i zawieraniem jakichkolwiek umów z telemarketerami.

See-me
Przychodnie Centrum

Zgodnie z rozwojem naszych przychodni potrzebowaliśmy zbudować dla naszych pacjentów i kontrahentów
stronę z funkcjonalnością trójwymiarowości. Ustawiliśmy jako cel - funkcjonalność i prostotę, która ma być dopasowana do najnowszych trendów projektowania aplikacji www.

zobacz więcej
See-me
Credit Agricole

W związku z organizacją przez nasze oddziały firmowego eventu,
firma reklamowa see-me zaprojektowała i zapewniła nieszablonowe
i kreatywne materiały POS.

zobacz więcej
See-me
Art-Dent Stomatolog
Katarzyna Radkiewicz

Jest firmą solidną i kompetentną, wywiązującą się z zawartych umów i zawsze służącą pomocą. Na podstawie wielu doświadczeń serdecznie polecamy firmę see-me.pl jako slolidnego partnera. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze z korzyścią dla obu stron i będziemy ją kontynuować.

zobacz więcej
See-me
Michał Moryl
- Wedding photographer.

Nasza współpraca to modyfikacje i hosting dla stron i zasobów www. Z firmą see-me współpracuję od kilku lat i jestem usatysfakcjonowany wysokim poziomem oferowanych usług hostingowych i znajomości technik css.

zobacz więcej

Projektowanie stron wwww

Pozycjonowanie

Hosting i Domeny

E-marketing

Poligrafia

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Strona została wygenerowana w 0.3242 sekund.